Facebook
Zjazd Karczówka logo

Zajazd Karczówka

Nasz pasja do gastronomii zaczęła się w 1996 roku, gdzie pierwszym naszym miejscem była Restauracja
U Toniego w centrum miasta Rypina. Z biegiem lat staraliśmy się podnieść standard naszych usług dlatego w 2002 roku powstał nowo wybudowany lokal gastronomiczny pod nazwą Zajazd U Toniego, obecnie nazwa ta została przekształcona na Zajazd Karczówka.

Posiadamy wiele sal oraz atrakcyjny wystrój lokalu. Uroku Restauracji dodaje otoczenie, które tworzy różnorodna zieleń, architektura ogrodowa oraz przestronny ogród z fontanną.

Na terenie Zajazdu Karczówka organizujemy imprezy okolicznościowe różnego rodzaju. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dajemy możliwość samodzielnego skomponowania menu. Można także w pełni polegać na skomponowanych przez nas zestawach. Przygotowywanie wykwintnych tradycyjnych polskich potraw jest naszą specjalnością kuchni. W bogatym menu znajdą Państwo potrawy inspirowane polską tradycją.

Zajazd Karczówka to nie tylko wspaniałe otoczenie, bogata oferta oraz wyśmienite smaki. To przede wszystkim rodzinna i przyjacielska atmosfera. Zapewniamy, że każda wizyta w Restauracji wywoła zadowolenie, a każda zabawa pozostawi wspaniałe i niezapomniane wspomnienia.

Serdecznie zapraszamy do Zajazdu Karczówka!

Nasze doświadczenie

Istniejemy już od 1996 roku. Z biegiem lat staraliśmy się podnieść standard naszych usług dlatego w 2002 roku powstał nowo wybudowany lokal gastronomiczny, który obecnie nosi nazwę Zajazd Karczówka. Zaczynaliśmy od sali na 45 osób, skromnej kuchni bez wyspecjalizowanego sprzętu. Obecnie dysponujemy salami na 150 osób, sprzętem który, pozwala obsłużyć imprezy na powyżej 200 osób. Każdego roku organizujemy kilkadziesiąt imprez, które są najważniejsze w życiu Naszych Gości. 23-letnie doświadczenie w prowadzeniu działalności gastronomicznej jest dla nas ciągłą lekcją, dzięki której jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdym wyzwaniem, a Nasi Goście mogą w pełni oddać się świętowaniu.

 

Nasza oferta

Zajazd Karczówka to tradycyjna domowa polska kuchnia w najlepszym wydaniu. Każdego dnia dbamy i staramy się o to, aby tradycyjne dania były zawsze jak najlepszej jakości. Organizujemy wszelkiego rodzaju uroczystości i przyjęcia. Wybierając nasz lokal dopasowujemy się indywidualnie do potrzeb i oczekiwań naszych Gości. Gwarantujemy doskonałą obsługę podczas całego czasu trwania imprezy. Nasi goście mogą również korzystać z w pełni wyposażonych pokoi gościnnych.

Nasi Klienci

Naszym kluczem do sukcesu są stałe relacje, zarówno z Dostawcami, Pracownikami jak i Naszymi Gośćmi. Goście, którzy organizowali w naszym lokalu np. wesele, wracają przy okazji chrzcin, roczku czy nawet komunii. Podobnie jest z Dostawcami oraz Pracownikami, z którymi współpracujemy od kilku lat.